Загальна інформація


WWW  

Наші цілі: консолідація світового українства, популяризація українського світу, проектування Новітньої України.

Український світовий клуб як неформальне об’єднання існує з 28 березня 2008 року. Саме в цей день, в Парижі було підписано Протокол намірів про створення УСК (UGC).

До проведення Установчої Асамблеї, яка запланована на осінь 2017 року, функції керівного органу виконує Координаційна рада, до складу якої входить сім чоловік.

Органцізація Український світовий клуб створена з метою консолідації світового українства, популяризації українського світу та проектування Новітньої України.

Учасників будь-якого клубу об’єднують спільні інтереси. Члени Українського Світового Клубу гуртуються навколо ідеї, що полягає в творенні суб’єкту стратегічної дії, який зможе розкрити та реалізувати потенціал світового українства та вивести соціокультурну етносистему «український світ» на новий якісний рівень розвитку.

 

 


 

  28 березня 2008 року в Парижі підписано Протокол намірів про створення Українського світового клубу.

 

  4 грудня 2008 року інформація про організаційно-правову форму та назву громадської організації Український світовий клуб вперше внесена для резервування до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб.
28 лютого 2009 року у Львові створено перший осередок Українського світового клубу.

Детальніше:

У Львові створено клуб, в який беруть євреїв, росіян та поляків, що вважають себе українцями

   

2 квітня 2010 року відбувся перший міжнародний клубний захід: круглий стіл «Український світ ХХI-го століття» в Національному культурному центрі України на Арбаті.

Детальніше:

У Національному культурному центрі України в Москві відбувся круглий стіл

  Об’єднана делегація МГО «Ми – українці» та Українського світового клубу взяла участь в роботі Десятого світового конгресу українців, який проходив 20-22 серпня 2013 року у Львові.

Детальніше:

«Ми Українці» на Світовому конгресі у Львові

 

  Регулярно відбуваються клубні зустрічі з українцями, які проживають за кордоном. Автор концепції УСК Ростислав Матвійків, координатор програм УСК, директор департаменту міжнародних та іноземних виставок Торгово-Промислової Палати України Ломака Людмила (справа) та відома українка з Австралії Ірена Красуляк (посередині) обговорюють стратегічні напрямки діяльності організації.